W dniu 12.11 w naszej szkole odbył się apel z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Po części oficjalnej, reprezentanci klas wzięli udział w turnieju wiedzy patriotycznej. Zaraz po nim nadeszła chwila dla najbardziej wyjątkowych talentów wokalnych naszej szkoły. Byliśmy świadkami kolejnej edycji, już legendarnego Konkursu Piosenki Patriotycznej. W tym roku wzięło udział sześciu wykonawców w tym dwa zespoły i czterech solistów. Po obradach jury w składzie ks. Sławomir Półtorak, Pan Rafał Więckowski i Zofia Spisak ogłoszono werdykt, który był niezwykle zaskakujący. W kategorii solistów wygrała Małgorzata Szybisty, w kategorii zespołów Eden Sound a wyróżniona została Beata Kołodziej. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję aby wyłonić kolejne talenty spośród naszych uczniów.