W dniu 15 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród  laureatom gminnego konkursu plastycznego o tematyce „Codzienna radość bez %, trzeźwość najważniejszym pasażerem” dotyczącej kampanii No promil-No problem. Organizatorem konkursu było Centrum Usług Społecznych w Skawinie. Naszą szkołę podstawową reprezentowało dwanaścioro uczniów z klas II-VI. W zaszczytnym gronie siedmiu laureatów znalazła się aż trójka uczniów naszej szkoły, którym nagrody wręczyli: Pani Joanna Rudek – Dyrektor Centrum Usług Społecznych oraz Pan Witold Grabiec – zastępca burmistrza:

Karolina Moskała 5b – II miejsce

Jan Biernat 4a – wyróżnienie

Patryk Kasperski 6a – wyróżnienie

Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Pozostali uczniowie KSP dostali nagrody rzeczowe za udział w konkursie. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy sukcesów!  Po części oficjalnej uczniowie aktywnie wzięli udział w  edukacji w zakresie profilaktyki alkoholowej (odblaskownia, refleksiomierz, precyzjomierz z użyciem alkogogli). Kampania No promil – No problem ma na celu ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób, które prowadzą pojazdy będąc pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz zmiany społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie u pasażerów gotowości do powstrzymywania pijanego kierowcy.

No Promil – No Problem