W dniu 5 czerwca 2022r. dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców i uczniowie Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Skawinie, wzięli udział w XX Pikniku Szkolnym pod hasłem „NASZE RODZINY w szkole – jak w domu”. Piknik Rodzinny jest imprezą, która już mocno wpisała się w tradycję naszej szkoły i jest oczekiwana z niecierpliwością przez całą społeczność szkolną.

Pogoda, jak zawsze, dopisała, dzięki czemu rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Najmłodsze dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, wielkich trampolinach, a także korzystały z oferty stoisk z artystycznym malowaniem twarzy oraz popcornem i watą cukrową. Na pikniku nie mogło zabraknąć prezentacji talentów uczniów naszej szkoły. Występy zostały nagrodzone gorącymi brawami, co było największym wyróżnieniem dla naszych szkolnych artystów. Piknik Rodzinny to przede wszystkim wspólne biesiadowanie. Rada Rodziców zadbała o to, aby nikt na pikniku nie był głody. A więc był grill, pyszne ciasta, gofry, swojski chleb ze smalcem oraz świetnie zaopatrzona kawiarenka. Uwieńczeniem tego dnia, był przepiękny koncert Pawła Dudzika. Wspaniała zabawa towarzyszyła do końca Pikniku Rodzinnego. Teraz pozostały wszystkim uczestnikom tylko miłe wspomnienia i cierpliwe oczekiwanie na następną uroczystość. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany!